English
AECOM CZ Home / O společnosti / Historie společnosti
O SPOLEČNOSTI
 

Historie společnosti

Společnost AECOM CZ s.r.o. vznikla v roce 1991 pod jménem KAP s.r.o. Hlavní obchodní činností byly služby v životním prostředí se zaměřením na sanace kontaminovaných oblastí, poškozených zejména nešetrnou činností a špatným přístupem k životnímu prostředí před rokem 1989.

V roce 2002 získala společnost KAP strategického partnera, americkou firmu Earth Tech, a na konci roku 2004 byla přejmenována na Earth Tech CZ. Zahraniční investor se v červenci 2008 připojil k firmě AECOM Global, která patří na světovém trhu ke špičce v oblasti inženýrských a konzultačních služeb. Společnost AECOM Global vlastnila v České republice také společnost Savant (Czech) s.r.o., kterou propojila na podzim roku 2009 s Earth Tech CZ. Připojením společnosti Savant (Czech) s.r.o. se také rozšířilo portfolio nabízených služeb o konzultační činnost ve stavebnictví.

Vznikla tak dnešní struktura společnosti v České republice, kterou dovršilo přejmenování společnosti na dnešní název, AECOM CZ s.r.o. na podzim roku 2009.

 

 

 
Index list  
Připojte se k nám na Linkedin Blog AECOM Sledujte nás na Youtube