English
AECOM CZ Home / O společnosti
O SPOLEČNOSTI
 
Společnost AECOM CZ s.r.o. je součástí skupiny AECOM. Patříme mezi přední společnosti v oblasti životního prostředí a stavebnictví. Díky regionálním pobočkám působíme na celém území České republiky. V České republice máme 80hlavý tým specialistů na životní prostředí, vodohospodářství a stavebnictví. Tým AECOMu tvoří odborníci na přípravu a řízení projektů, supervizi a dozory nad projekty, sanační geologii, hydrogeologii, inženýrskou geologii, ložiskovou geologii, posuzování vlivů na životní prostředí, integrovanou prevenci, řízení environmentálních systémů, nakládání s nebezpečnými chemickými látkami a přípravky, odpadové hospodářství včetně hodnocení nebezpečných vlastností, pozemní stavitelství a řízení nákladů ve stavebnictví.

Za dvacet let naší činnosti v České republice jsme úspěšně dokončili přes 2100 projektů a to v tuzemsku i zahraničí. AECOM CZ je dnes členem mezinárodní společnosti a nabízí široké spektrum specializovaných služeb skrze své pobočky v dalších zemích.

Navštivte naše korporátní stránky na www.aecom.com a objevte celé spektrum služeb, které Vám můžeme zprostředkovat skrze naše pobočky v USA, Německu či Asii.

 

 

 
Index list  
Připojte se k nám na Linkedin Blog AECOM Sledujte nás na Youtube