English
AECOM CZ Home / Služby / Stavebnictví / Řízení nákladů a rozpočtů
STAVEBNICTVÍ
Řízení nákladů

Řízení nákladů a rozpočtů

Náklady jsou alfou i omegou každého projektu. Pokud chceme, aby dokončený projekt představoval optimální poměr hodnota/náklady, pak je dobré zapojit do projektu kvalifikovaného cost manažera.

Naši cost manažeři a cenoví konzultanti pro vás připraví nebo zkontrolují odhad nákladů v předrealizační fázi projektu, rozpočet pak adekvátně upravují podle toho, jak se vyvíjí a zpřesňuje projektová dokumentace. Pokud se nás obrátí ve fázi již dokončené projektové dokumentace a s již připraveným rozpočtem, provedeme kontrolu rozpočtu a doporučíme v případě zájmu racionalizaci nákladů. V praxi běžně aplikujeme value engineering. Efektivně tak optimalizujeme náklady na realizaci projektu.

Naši cost manažeři pro vás připraví výběrová řízení na zhotovitele a subdodavatele stavby. Ta poté vyhodnotí a doporučí vám nejvhodnějšího zhotovitele.

Během celé realizace se naši cost manažeři postarají o kontrolu a monitoring nákladů. Pravidelně s vámi průběh projektu z pohledu nákladů a možných úspor konzultují a doporučují vám vhodná řešení. Výsledkem je projekt dokončený v dané kvalitě, čase a nákladech.

 

 

 
Index list  
Připojte se k nám na Linkedin Blog AECOM Sledujte nás na Youtube