English
AECOM CZ Home / Služby / Životní prostředí / Ekologické konzultační služby / Legislativní poradenství
ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
legislativní poradenství

Legislativní poradenství

Problematika ochrany životního prostředí a BOZP se neustále rozšiřuje. Přibývají nové vyhlášky, nařízení, jiné jsou naopak rušeny či měněny. Jejich výklad bývá často nejasný a bez praktických zkušeností je obtížné jim porozumět a správně je aplikovat v konkrétních situacích.

Experti společnosti AECOM průběžně sbírají aktuální praktické zkušenosti v oblasti legislativy na ochranu životního prostředí a BOZP v rámci řešení projektů a zakázek jako jsou například ekologické audity a audity BOZP. Během své práce přichází experti AECOM do styku s různými obory činností spadajícími pod širokou škálu legislativních požadavků, kterým musí rozumět. Tato praktická legislativní znalost a zkušenost nám umožňuje poradit Vám v mnoha situacích, kdy si nejste jisti, zda jste si vědomi všech nařízení a požadavků co se na Vaši činnost či podnikání vztahují a zda je dodržujete.

Naše poradenství v této oblasti je také přínosné pokud plánujete začít nějaký nový byznys, novou činnost, výrobu, kdy budete díky nám dopředu vědět, jaké povinnosti Vás čekají. To Vám umožní se včas připravit a přispěje tak k hladkému průchodu všemi stádii Vašeho projektu.
 


 
 
Index list  
Připojte se k nám na Linkedin Blog AECOM Sledujte nás na Youtube