English
AECOM CZ Home / Služby / Životní prostředí / Ekologické konzultační služby
ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
Kontaktujte:
Mgr. Petr Fanta
T +420 724 040 062
el. adresa

Mgr. Markéta Školová
T +420 733 389 680
el. adresa

ekologické konzultační služby

Ekologické konzultační služby

  • Chystáte se koupit nebo prodat nemovitost na území ČR nebo v zahraničí? Nemáte jasno v tom, jaká environmentální nebo BOZP rizika, případně závazky jsou spojeny s plánovanou transakcí? Naši zkušení odborníci vám pomohou s identifikací a oceněním těchto rizik a dají vám do ruky argumenty pro jednání o podmínkách transakce.
  • Potřebujete vědět jestli váš podnik je provozován v souladu s legislativními, interními případně dalšími požadavky z oblasti ochrany životního prostředí a BOZP? Naši experti vám provedou hloubkový audit jehož výstupem bude přehled neshod a návrh nápravných opatření, včetně odhadu časové a finanční náročnosti na jejich realizaci.
  • Máte v plánu stavbu průmyslového, administrativního, obytného nebo jiného stavebního objektu? Náš tým odborníků vám zajistí zpracování zákonem vyžadovaného oznámení nebo kompletní dokumentace hodnocení vlivu stavby na životní prostředí, tzv. EIA.
  • Chystáte se ve vaší firmě zavádět integrovaný systém řízení managementu životního prostředí dle normy EMS ISO 14001? Pomůžeme vám projít tímto náročným a citlivým procesem. Navrhneme vám systém v takové podobě, aby co nejlépe vyhovoval vašim konkrétním potřebám. To znamená, aby nepředstavoval zbytečnou administrativní zátěž, naopak aby napomohl ke zefektivnění řízení vašeho podniku.
  • Naši konzultanti mají rozsáhlé znalosti legislativy v oblasti životního prostředí v ČR, stejně jako směrnic EU a předpisů, norem a požadavků US EPA. Zároveň máme přehled o environmentálních legislativách mnoha států po celém světě.

 

 
 
Index list  
Připojte se k nám na Linkedin Blog AECOM Sledujte nás na Youtube